Vairāki aizdevumu veidi – izvēlies piemērotāko! Lasīt vairāk šeit

vairāk šeit

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi – vai tas ir pieejams?

Aizdevumi mūsdienās noder dažādās situācijās. Tie pieejami dažādos apmēros, uz garākiem vai īsākiem termiņiem – piedāvājums ir gana plašs. Aizdevums pieejams gan bez ķīlas, gan galvojuma vien dažu minūšu laikā. Protams, ar nosacījumu, ka atbilsti aizdevēja noteiktām prasībām.

Kas jāievēro, piesakoties aizdevumam?

Pirmkārt, jāizvērtē sava maksātspēja – jāņem vērā, ka aizdevējs vērtēs Tavu ienākumu līmeni. Otrs būtiskais faktors ir vecums. Katrs aizdevējs noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros aizdevums tiek izsniegts. Pārsvarā tas ir no 20 līdz 70 gadiem, bet ir aizdevēji, kas kredītu izsniedz arī gados jaunākiem vai vecākiem kredītņēmējiem. Trešais faktors ir kredītvēsture – lai saņemtu aizdevumu, tai jābūt pozitīvai. Tas nozīmē, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts netiek. Tas arī jāņem vērā, noformējot jebkuru aizdevumu – ja aizdevumu neatmaksāsi laikā, tas var sabojāt kredītvēsturi un traucēt saņemt aizdevumu turpmāk. Kredīti ar sliktu kredītvēsturi izsniegti netiek!

Vairāki aizdevumu veidi – izvēlies piemērotāko! Lasīt vairāk šeit

Domājot par kredītņēmēju dažādām vajadzībām, piedāvājumā dažādi aizdevumu veidi – piemēram, SMS kredīts ir aizdevuma veids, kuru iespējams noformēt ar telefona starpniecību- tikai nosūtot vienu īsziņu. Tas ir piemērots risinājums, ka nauda vajadzīga samērā steidzami. Sms kredīts nodrošina naudas pieejamību pat tad, kad nav pieejams interneta pieslēgums.
Piemēram, ilgtermiņa kredīts pieejams pat vairāku tūkstošu eiro apmērā, apmaksu veicot garākā termiņā. Savukārt, neliela apmēra tēriņiem piemērots būs īstermiņa naudas kredīts- ar termiņu uz trīsdesmit dienām un maksimālo summu daži simti eiro. Lai arī vispopulārākie ir tieši īstermiņa kredīti, plaši tiek izmantoti arī citi aizdevuma risinājumi. Būtiski, ka šādi kredīti sniedz zināmu brīvību, jo nevienam nav jāsniedz atskaites par to, kādam mērķim nauda vajadzīga.

Kā pieteikties aizdevumam

Kad izvērtētas savas iespējas un aizdevuma nepieciešamība, jāveic reģistrācija aizdevēja interneta vietnē. To iespējams izdarīt jebkurā diennakts laikā, taču aizdevuma pieteikuma izskatīšana notiek aizdevēja darba laika ietvaros. Jāpiebilst, liela daļa aizdevēju strādā katru dienu.
Kad aizpildīts pieteikums, atliek gaidīt atbildi. Tā parasti tiek sniegta dažu minūšu laikā. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz un varēsi to tērēt pēc saviem ieskatiem.
Lai arī aizdevums var kļūt par risinājumu, tā tomēr ir arī atbildība. Aizņemies tikai tad, ja esi drošs par savu maksātspēju un atceries, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts netiek.

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress
Theme: Esquire by Matthew Buchanan.