Vairāk par to piedāvājumiem uzzināt te – https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits.

viasms.lv

Vajadzīgs aizdevums? Izvēlies piemērotāko: īstermiņa, patēriņa aizdevumu vai SMS kredītu

Kad radušies neparedzēti tēriņi un vajadzīgā naudas summa nav uzreiz pieejama, var noderēt aizdevums, ko noformēt internetā. Tas pieejams bez ķīlas un galvojuma vien dažu minūšu laikā.

Aizdevuma noformēšanas noteikumi

Protams, ikvienam aizdevumam ir noteikti aizņemšanās nosacījumi – ja vēlies aizņemties, iepazīsties ar tiem un izvērtē vai atbilsti visām aizdevēja noteiktajām prasībām. Pirmkārt, lai noformētu aizdevumu, Tev jābūt ar pietiekamiem ienākumiem. Jāpiebilst, ka pie ienākumiem tiek skaitīta ne tikai darba alga, bet arī citi pastāvīgie ienākumi, piemēram, stipendija vai pensija. Otrkārt, jāatbilst vecuma ierobežojumam – lielākoties ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Nosacījums kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu kredīta noformēšanu. Taču joprojām ir arī tādi kredītdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma.
Tāpat aizdevuma noformēšanā svarīga ir arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai.

Vairāki aizdevumu veidi – izvēlies piemērotāko!

ņemot vērā dažādās kredītņēmēju vajadzības, tiek piedāvāti arī dažādi aizdevumu veidi, piemēram, īstermiņa kredīts, patēriņa kredīts un SMS kredīts. Tas, kuru no tiem izvēlēties, atkarīgs no vajadzīgās summas un vēlamā atmaksas termiņa. Piemēram, īslaicīgu situāciju risināšanai noderēs īstermiņa kredīts uz 30 dienām, savukārt lielākiem plāniem piemērots būs patēriņa kredīts, kas dod iespēju kredītu atmaksāt ilgākā laika posmā. Mūsdienīgs risinājums ir ari SMS kredīts, ko iespējams noformēt bez datora un interneta. Vairāk par to iespējams uzzināt te – https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits.
Izvēlies to aizdevumu, kas visvairāk atbilst Tavai situācijai un iespējām – taču, dari to atbildīgi! Lai īstermiņa kredīts, SMS kredīts (https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits) vai patēriņa kredīts patiešām noderētu, izvērtē savu maksātspēju un aizņemies tikai tik, cik nepieciešams!

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress
Theme: Esquire by Matthew Buchanan.