Signalizācija – drošībai mājoklī!

Ugundrošība ir ļoti svarīgs faktors ikvienā uzņēmumā. Par to efektīvi parūpēties palīdz profesionāļi – FN-Serviss. Tas ir uzņēmums, kā piedāvājumā dažāda veida ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits un ugunsdzēsības inventārs. Rūpēties par drošību palīdzēs dažādi ugunsdrošības pakalpojumi – ne tikai ugunsdzēsības inventārs un ugunsdrošības audits, bet arī dažādas signalizācijas.

Lai spētu noteikt, kādi ugunsdrošības pakalpojumi ir atbilstošākie konkrētajam uzņēmumam, vajadzīgs ugunsdrošības audits. Ja to uzticēsi FN-Serviss komandai, saņemsi plašu pakalpojumu spektru. Ugundrošības audits ietver, piemēram, objekta apsekošanu, ugunsdrošības inventāra atbilstības noteikšanu, ugunsdrošības dokomentācijas atbilstības pārbaudi, objekta atbilstības noteikšanu atbilstoši MK prasībām un dažādas citas darbības.

DZESĒŠANAS SISTĒMA AR OGĻSKĀBO GĀZI – PRIEKŠROCĪBAS UN IETEIKUMI

Kad veikts ugunsdrošības audits, tiek noteikts piemērotākais ugunsdzēsības inventārs. FN-Serviss izvērtē gan to, kādā stāvoklī ir esošais ugunsdzēsības inventārs, gan arī iesaka, kāda veida ugunsdzēsības inventārs, piemēram, ugunsdzēsības aparāts, nepieciešams. Klientu ērtībām FN-Serviss Latvijā izveidojis plašāko ugunsdzēsības aparātu apkalpošanas tīklu, kas var nodrošināt konkurētspējīgas cenas, bezmaksas transporta pakalpojumus un vienmēr pieejamu, kvalitatīvu pakalpojumu visā Latvijas teritorijā.

FN-Serviss sortimentā ne vien ugunsdzēšamie aparāti, bet arī dažādas citas ugunsdrošības sistēmas. Viena no tām- gāzes dzesēšanas sistēma, kuras darbībā tiek izmantota ogļskābā gāze. Dzesēšanas sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, ir viena no izdevīgākajām cenas ziņā. Jāpiemin, ka sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, tiek izmantota telpās, kur neuzturas daudz cilvēku, jo ogļskābā gāze var veicināt cilvēka smakšanu.

NE VIEN DROŠĪBAS PASĀKUMI, BET ARĪ AKREDITĒTS MĀCĪBCENTRS

FN-Serviss būs labs risinājums arī tad, ja aktuālas signalizācijas. Izvēlei vairāku veidu automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas – piemēram, Konvencionālā signalizācijas sistēma un Adrešu signalizācijas sistēma. Konvencionālās jeb analogās signalizācijas sistēmas piemērotas uzstādīšanai nelielos objektos, savukārt adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas piemērotas lielākos objektos, piemēram, lielveikalos. Ja nepieciešams, FN-Serviss komanda sniegs konsultācijas, lai ieteiktu labākās signalizācijas tieši Tavam uzņēmumam.

Vēl viena FN-Serviss darbības joma – akreditēts mācībcentrs. Akreditēts mācībcentrs ”Drošība” ir apvienojis šo nozaru labākos speciālistus, lai visiem izglītojamiem nodrošinātu lieliskas zināšanas. To, ka Akreditēts mācībcentrs “Drošība” ir profesionāls, apliecina tas, ka tas ir piedalījies profesionālās pilnveides programmas “Ugunsdrošība un aizsardzība” izstrādē, kā arī izstrādājis un licencējis profesionālās pilnveides programmu „Civilā drošība un aizsardzība”.

FN-Serviss – akreditēts mācībcentrs un ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits. FN-Serviss ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijā, kas spējis palielināt tirgus daļu visos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā. Parūpējies par savu drošību gan mājas, gan darba vidē kopā ar FN-Serviss profesionāļu komandu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Proudly powered by WordPress
Theme: Esquire by Matthew Buchanan.