Kredīti online – kas jāzina pirms aizņemies

Nedaudz pietrūkst līdz algai vai radušies neparedzēti izdevumi? Varbūt par noderēt var kredīti online.

Viens no aspektiem, kas kredītņēmējus piesaista visvairāk – kredīti online ir saņemami bez ķīlas, galvojuma , kā arī citu sarežģītu dokumentu kārtošanas. Reizēm varētu likties, ka šāds kredīta aizdevums var atrisināt gandrīz visas problēmas – jāatvēl tikai dažas minūtes tā noformēšanai. Tomēr kredīti online, gluži tāpat kā jebkurš cits kredīta aizdevums, ir atbildīgs solis, kas kārtīgi jāizsver.

Bez šaubām, nozīme ir ne tikai kredītņēmēja finansiālajai situācijai. Izsniegts netiek arī kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tātad – personām , kas minēti parādnieku sarakstā jaunu aizdevumu saņemt ir gandrīz vai neiespējami- vairums aizdevēju atzīst, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi pie viņiem pieejams nav.
Vērtējot vai ātrais aizdevums tiks piešķirts, liela nozīme ir arī pretendenta vecumam. Pie lielas daļas kredītdevēju ātrais aizdevums tiek izsniegts no 20 gadiem, taču ir arī kompānijas, pie kuriem ir kredīts no 18 gadiem. Uzzināt vairāk vari šeit.
Atbildīgas aizņemšanās veicināšanai – aizdevumi no 20 gadiem
Lai mazinātu bezatbildīgas aizņemšanās risku, vairums kreditoru nolēmuši aizdevumus izsniegt no 20 gadiem. Taču joprojām aizdevumu var noformēt no 18 gadiem vai no 19 gadiem – te gan jāņem vērā, ka kredīts no 18 gadiem ir ierobežotā izvēlē. Ja vēlies uzzināt vairāk, ieskaties te.

Kas atbilstošāks – ilgtermiņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online noderīgi dažādās situācijās. Piemēram, ja nepieciešamā summa ir diezgan neliela, parocīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts parasti jāatmaksā pēc 30 dienām, pieejamā summa ir līdz dažiem simtiem eiro. Būtiski arī – aizņemoties pirmo reizi maksimālā summa parasti ir mazāka, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek ņemts otro un pārējās reizes. Savukārt lielāku mērķu sasniegšanai piemērots ātrais aizdevums uz garāku laika posmu. Šāda veida ātrais aizdevums piedāvā saņemt līdz dažiem tūkstošiem eiro un jāatdod veicot ikmēneša maksājumu. Lai saprastu, kurš ātrais aizdevums ir piemērotākais, apzinies , kam tas vajadzīgs un, galvenais, kad varēsi to atdot. Lēmuma pieņemšanu atvieglos aizdevēju mājaslapās esošais kredīta kalkulators, kas atspoguļos iespējamo regulārā maksājuma apmēru.

Cik svarīgi ir aizņemties pārdomāti

Saņemt aizdevumu nekad vēsturē nav bijis tik vienkārši, kā tagad – internets un tehnoloģiju attīstība nodrošina, ka gan īstermiņa kredīts, gan ikviens cits ātrais aizdevums ir pieejams pat neizejot no mājām – allaž, kad rodas tāda nepieciešamība. Un tomēr – tas neatbrīvo no atbildības. Lai neizraisītu sev negatīvas sekas, piemēram, ierobežotu iespēju aizņemties nākotnē, jo kredīts ar sliktu kredītvēsturi piešķirts netiek, izvērtē gan kredīta nepieciešamību, gan savas iespējas veikt atmaksu līgumā noteiktajā termiņā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Proudly powered by WordPress
Theme: Esquire by Matthew Buchanan.