Kā pasargāt grīdas no kaitīgiem gružiem?

Jo tīrākas telpas, jo vieglāka uzkopšana, un, lai to panāktu, nepieciešams novērst netīrumu izplatīšanos. Pie durvīm noliktie gumijas paklāji uzsūc mitrumu, aiztur netīrumus, ko cilvēki ienes telpās uz apavu zolēm. No nitrilgumijas ražotie gumijas paklāji ir izturīgi un pilda savas funkcijas lietū, putenī un karstā vasarā. Gumijas paklāji nav vienkārši izgriezti četrstūra veidā, tiem ir vannveida padziļinājums, kas uzsūc līdz pat 2 litriem šķidruma. Gumijas paklāji ir jāmaina pēc nepieciešamības, taču tie var kalpot vairākas sezonas, ja tiek ievēroti paklāju ekslpuatācijas noteikumi.

Vienmēr tīrs paklājs pie Jūsu ieejas durvim

Ja gumijas paklāji vairs nepilda savas funkcijas tik labi, kā iepriekš, pienācis laiks tos mainīt. Maināmo paklāju noma atbrīvo Jūs no nepieciešamības darīt to patstāvīgi. Maināmo paklāju noma ir piemērota ikvienam, kurš vēlas uzticēt saimnieciskos darbus profesionāļiem un pievērsties sev svarīgiem uzdevumiem. Maināmo paklāju noma nozīmē, ka paklājs vienmēr būs tīrs un veiksmīgi aizturēs netīrumus.

Vairāk uzzini- http://www.berendsen.lv/paklaju-serviss

Vai Jūsu tualetes telpās ir nepieciešami higiēnas produkti?

Lai tualetes telpas vienmēr būtu tīras, nepieciešami daudzveidīgi higiēnas produkti. Tīras telpas, tīras rokas, patīkama, neuzkrītoša smarža – to visu nodrošina higiēnas produkti. Visu nepieciešamo mājām un birojam var viegli piemeklēt tirdzniecības centros un interneta veikalos. Higiēnas produkti ir ne tikai tīrīšanas līdzekļi, bet arī uzkopšanas rīki un dažādi tehnoloģiskie risinājumi. Lai labierīcībās būtu patīkami atrasties, ir nepieciešami atbilstoši higiēnas produkti.

Higiēnas pamatnoteikums – tīras rokas

Putu ziepju dozators ļauj patērēt šķidrās ziepes ekonomiski. Lai pilnībā nomazgātu rokas, nepieciešami vien 0,4 ml putas ziepju, un Jums nav lieki jātērē ziepes un ūdens. Šādas ziepes ir ērti lietot, un putu ziepju dozators novērš ziepju nonākšanu uz izlietnes vai uz grīdas. Mūsdienās pieejams arī putu ziepju dozators ar sensoru.

Neitralizējiet nepatīkamas smakas

Gaisa atsvaidzinātāji telpām labi novērš nepatīkamas smakas. Mūsdienās gaisa atsvaidzinātāji telpām ir videi draudzīgāki. Tie pakāpeniski piepilda telpas ar neuzkrītošu smaržu, nevis strauji izplata nepatīkamas kristāliskās daļiņas caur aerosolu. Ja labierīcības tiek izmantotas visas dienas garumā gaisa atsvaidzinātāji telpām ir īpaši vajadzīgi, lai nodrošinātu cilvēkiem patīkamu vidi.

Uzvarēt dubļus un nepatīkamas smakas Jums palīdzēs higiēnas produkti un maināmo paklāju serviss. Parūpējieties par to, lai baudītu tīras telpas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Proudly powered by WordPress
Theme: Esquire by Matthew Buchanan.