Apgūsti pārtikas higiēnas prasības online!

higiēnas prasībasMinimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligātas katram, kas strādā pārtikas uzņēmumā. Piemēram, šo apmācību apguve vajadzīga pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem , kā arī citiem .

Ja arī Tev jāapgūst minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, viena no ērtākajām iespējām ir šīs apmācības apgūt ar interneta starpniecību. Šādu iespēju piedāvā Webapmaciba.lv. Webapmacība ir labs iespēja tiem, kas nevēlas tērēt daudz laika – pārtikas higiēna tur apgūstama ātri un vienkārši – Tev ērtā laikā un vietā.

REĢISTRĒJIES UN SĀC MĀCĪTIES JEBKURĀ SEV ĒRTĀ LAIKĀ !

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par draudzīgām cenām . Mācības notiek tiešsaistē un tās būs noderīgas ikvienam, kuram nozīmīga pārtikas higiēna.

Ja aktuāls sertifikāts par apmācībām, kuru laikā apgūta pārtikas higiēna, pie Webapmacība to varēsi īstenot ātri maksimāli ērti. Ietaupi laiku un naudu – reģistrējies un saņem visus nepieciešamos materiālus, kā arī nokārto eksāmenu īsā laika posmā.

Lai uzsāktu apmācības, reģistrējies un apmaksā apmācību maksu  bankas saitē (Swedbank, SEB, Nordea) vai ar rēķinu. Pēc maksājuma veikšanas pa e-pastu tiks nosūtītas apmācāmiem dalībai nepieciešamās paroles. Maksājot ar rēķinu, apmācāmo paroles tiks nosūtītas uz norādīto e-pasta adresi trīs darba dienu laikā.

DAUDZPUSĪGAS APMĀCĪBU TĒMAS UN NODERĪGI MĀCĪBU MATERIĀLI

Lai higiēna tiktu apgūta pēc iespējas efektīvāk, Webapmācība apmācības sastāv no trīs daļām – starptestiem, mācību materiāliem un eksāmena. Ja  vismaz piektā daļa no eksāmena atbildēm ir pareizas, eksāmens ir nokārtots. Ja eksāmens nav nokārtots, jāpasūta jauna apmācība par atsevišķu maksu. Kursu laikā tiek apgūtas dažādas tēmas, piemēram, pārtikas drošība un aizsargātība, personāla higiēna, pārtikas higiēna, labas ražošanas prakse, kurā tiek ievērota pareiza higiēna un citas.

MĀCĪBAS AR GARANTIJU

Webapmācība garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta apmācību internetā, mācību maksas pilnīgu atmaksu mēneša laikā, ja apmācības neattaisno pasūtītāja cerības.

Ja sapratīsi, ka apmācības nav Tev piemērotas, ne vēlāk kā 10 dienu laikā pēc apmācību pasūtīšanas sazinies ar firmu. Vēstulē jānorāda firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā vārds un uzvārds, kā arī lietotāja vārds. E-pastā jāpaskaidro arī tas, kādēļ  apmācība nav  piemērota. Ja skaidrojums būs saprotams un atbilstošs, Webapmācības atdos par mācībām maksāto maksu.

Ja aktuālas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzos uzņēmumos – uzkrāj zināšanas par to mūsdienīgā veidā,  Webapmacibas.lv. Webapmācības – labs variants tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama vien dažās stundās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Proudly powered by WordPress
Theme: Esquire by Matthew Buchanan.